Znowu święta online
Data dodania: 18/12/2017 16:05
Opis filmu: Znowu święta online bez limitu

Nastoletni Eddie, podczas wigilijnego wieczoru, z wypiekami na twarzy wyczekuje nowej pary butów, która w jego odczuciu, przyciągnie uwagę sympatycznej sąsiadki, Cindy (Amber Montana). Następnego poranka odkrywa, że choinka świeci pustkami, zaś każdy kolejny dzień przynosi Święta bez prezentów. Aby przerwać pętlę czasu, Eddie zwraca się do tajemniczego właściciela sklepu obuwniczego (Joey Lawrence), dzięki któremu odkrywa, że prawdziwe szczęście nie ma nic wspólnego z prezentami.

Liczba wyświetleń: 16
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Znowu święta z roku 2015 (tytuł oryginalny: Christmas All Over Again). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Znowu święta online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Znowu święta 2015 został oglądnięty 16 razy. Oglądaj film Znowu święta teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film znowu święta online, znowu święta 2015 ekino, znowu święta cda online, znowu święta zalukaj, znowu święta openload, znowu święta vshare, znowu święta 2015 z lektorem, znowu święta z napisami, znowu święta 2015 po Polsku, znowu święta 2015 hd.


Komentarze do filmu Znowu święta 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.