Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu online
Data dodania: 13/04/2018 16:10
Opis filmu: Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu online bez limitu

Telewizyjna ekranizacja dwóch pierwszych tomów pięcioksięgu "Ziemiomorze" Ursuli K. Le Guin, jednego z najważniejszych (obok książek Tolkiena i Lewisa) cyklów lieteratury fantasy. Historia młodego chłopaka, Geda, który w magicznym świecie uczy się władać daną mu mocą oraz akceptować to, co nieuchronne.

Liczba wyświetleń: 19
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu z roku 2004 (tytuł oryginalny: Earthsea: The Wizard of the Archipelago cz.1). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu 2004 został oglądnięty 19 razy. Oglądaj film Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu online, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu 2004 ekino, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu cda online, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu zalukaj, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu openload, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu vshare, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu 2004 z lektorem, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu z napisami, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu 2004 po Polsku, ziemiomorze: czarnoksiężnik z archipelagu 2004 hd.


Komentarze do filmu Ziemiomorze: Czarnoksiężnik z Archipelagu 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.