Zemsta to za mało online
Data dodania: 15/04/2018 04:05
Opis filmu: Zemsta to za mało online bez limitu

Weteran służb specjalnych John Bradley (Lou Ferrigno) wyrusza z Nowego Jorku do Anglii, aby odbudować relację z długo nie widzianą córką. Prześladowany brutalnymi wspomnieniami z przeszłości ma nadzieję, że uda mu się zacząć życie na nowo i odrobić stracony czas również z wnuczką. Podczas wizyty staje się świadkiem morderstwa i sam zabija dwóch uciekających napastników, wskutek czego nieświadomie ściąga gniew gangu na swoją rodzinę.

Liczba wyświetleń: 23
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zemsta to za mało z roku 2017 (tytuł oryginalny: Instant Death). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zemsta to za mało online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Zemsta to za mało 2017 został oglądnięty 23 razy. Oglądaj film Zemsta to za mało teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zemsta to za mało online, zemsta to za mało 2017 ekino, zemsta to za mało cda online, zemsta to za mało zalukaj, zemsta to za mało openload, zemsta to za mało vshare, zemsta to za mało 2017 z lektorem, zemsta to za mało z napisami, zemsta to za mało 2017 po Polsku, zemsta to za mało 2017 hd.


Komentarze do filmu Zemsta to za mało 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.