Żegnaj przyjacielu online
Data dodania: 15/01/2016 05:44
Opis filmu: Żegnaj przyjacielu online bez limitu

Żołnierze francuscy wracają do ojczyzny po wojnie w Algierze. Wśród nich jest młody, przystojny porucznik, pełniący w wojsku funkcję lekarza. Na nabrzeżu, wśród tłumnie witających, zaczepia go dziewczyna. Poszukuje swojego przyjaciela. Ale Dino nie potrafi, lub nie może udzielić jej żadnej informacji. Spotykają się jednak ponownie i wówczas dziewczyna prosi go o pomoc w bardzo dziwnej sprawie. Otóż z pewnych względów musi potajemnie umieścić w bankowym sejfie akcje sporej wartości. Skarbiec zamykany jest na 7-cyfrową kombinację i oczywiście pilnie strzeżony, ale dziewczyna ma opracowany plan działania. Zadanie to miał wykonać ów poszukiwany przez nią żołnierz. Dino zgadza się jej pomóc. W tym celu zatrudnia się w banku jako lekarz. Jego gabinet mieści się w pobliżu skarbca. Przyjmuje pacjentów i jednocześnie czyni niezbędne przygotowania. Kiedy nadchodzi długi, świąteczny weekend, Dino ukrywa się i zostaje zamknięty w banku. Ma teraz dużo czasu. Szybko jednak odkrywa, że nie jest sam. I bynajmniej nie chodzi tu o strażników. Od dawna zna intruza i trudno powiedzieć, by pałali do siebie sympatią.

Liczba wyświetleń: 352
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Żegnaj przyjacielu z roku 1968 (tytuł oryginalny: Adieu l'Ami). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Żegnaj przyjacielu online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.48 / 6 przez 35 użytkowników. Film Żegnaj przyjacielu 1968 został oglądnięty 352 razy. Oglądaj film Żegnaj przyjacielu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film żegnaj przyjacielu online, żegnaj przyjacielu 1968 ekino, żegnaj przyjacielu cda online, żegnaj przyjacielu zalukaj, żegnaj przyjacielu openload, żegnaj przyjacielu vshare, żegnaj przyjacielu 1968 z lektorem, żegnaj przyjacielu z napisami, żegnaj przyjacielu 1968 po Polsku, żegnaj przyjacielu 1968 hd.


Komentarze do filmu Żegnaj przyjacielu 1968 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.