Zbrodnie serca online
Data dodania: 21/01/2016 06:51
Opis filmu: Zbrodnie serca online bez limitu

Film twórcy takich obrazów jak "Wożąc Miss Daisy", "Czarna suknia", "Cena nadziei". Trzy siostry: Babe, Lenny i Meg spotykają się po latach, gdy najmłodsza z nich zostaje aresztowana za próbę zabicia męża. Najstarsza Lenny, kobieta stateczna i opanowana poświęciła się rodzinie, podczas gdy Meg wiedzie emocjonujący żywot w Hollywood. Spotkanie tak różnych osobowości wywołuje mnóstwo zabawnych sytuacji. [opis dystrybutora]

Liczba wyświetleń: 373
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 37
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zbrodnie serca z roku 1986 (tytuł oryginalny: Crimes of the Heart). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zbrodnie serca online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.88 / 6 przez 37 użytkowników. Film Zbrodnie serca 1986 został oglądnięty 373 razy. Oglądaj film Zbrodnie serca teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zbrodnie serca online, zbrodnie serca 1986 ekino, zbrodnie serca cda online, zbrodnie serca zalukaj, zbrodnie serca openload, zbrodnie serca vshare, zbrodnie serca 1986 z lektorem, zbrodnie serca z napisami, zbrodnie serca 1986 po Polsku, zbrodnie serca 1986 hd.


Komentarze do filmu Zbrodnie serca 1986 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.