Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć online
Data dodania: 15/01/2016 05:38
Opis filmu: Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć online bez limitu

Kolejna zagadka do rozwikłania dla komisarza Wijka. Szwecja, lata 50. ubiegłego wieku. Puck Ekstedt (Tuva Novotny) jest świadkiem mrożących krew w żyłach zbrodni, do których dochodzi w z pozoru zwyczajnych szwedzkich rodzinach. Poznaje kryjące się pod pozorami szczęśliwego, dostatniego życia mroczne tajemnice i odkrywa, do czego są zdolni ludzie uwikłani w sieć namiętności, zazdrości i pasji. Tropieniem przestępców zajmuje się komisarz Christer Wijk (Ola Rapace). Einar Bure i Puck Ekstedt zostają zaproszeni do imponującej posiadłości Rödhyttan. W otoczonej różami willi ma się odbyć przyjęcie zaręczynowe detektywa Christera Wijka i pięknej Gabrielli. Romantyczny nastrój burzy jednak tragedia. Dziadek narzeczonej, Fredrik Malmer, nagle umiera. Prawdopodobnie został otruty. Komisarz Christer Wijk nie może powstrzymać się od drążenia sprawy, w którą może być zamieszana jego ukochana.

Liczba wyświetleń: 436
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć z roku 2013 (tytuł oryginalny: Rosor, kyssar och döden). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.09 / 6 przez 31 użytkowników. Film Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć 2013 został oglądnięty 436 razy. Oglądaj film Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć online, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć 2013 ekino, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć cda online, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć zalukaj, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć openload, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć vshare, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć 2013 z lektorem, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć z napisami, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć 2013 po Polsku, zbrodnie namiętności: róże, pocałunki i śmierć 2013 hd.


Komentarze do filmu Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć 2013 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.