Zbrodnie i wykroczenia online
Data dodania: 21/01/2016 08:16
Opis filmu: Zbrodnie i wykroczenia online bez limitu

Mówi się że to jeden z odważniejszych filmów Woody Allena w jego dorobku reżyserskim. Mistrz tym filmem doskonale łączy bergmanowski egzystencjalizm ze swoim unikalnym poczuciem humoru. Film jest zbudowany z dwóch różnych wątków. Pierwszym jest historia szanowanego okulisty (M.Landau) , który chce wyzwolić się z nieformalnego związku z Dolores (A.Huston).Ten wątek ma specyficzny klimat i wyczuwa się w nim napięcie podobnie jak w filmach grozy. Zupełnie inna atmosfera panuje na planie drugiego wątku filmu, który opowiada o nieudaczniku i fajtłapie życiowym Cliffie. Jest on reżyserem który chce nakręcić film o profesorze filozofii, ale zostaje zmuszony do zrobienia filmu dokumentalnego o znienawidzonym szwagrze. Próbuje też bezskutecznie zainteresować sobą ambitną producentkę Helley, a dodatkowo rozpada mu się małżeństwo. Zakończenie wiążące oba wątki jest zaskakujące i bardzo allenowskie. Bardzo dobre kino dla wymagającego widza. Doświadczenie i maniera bergmanowskiego operatora Nykvista i standardowe już intelektualne szermierki słowneAllena w dialogach dają w efekcie wartościowy i mądry film. Film w 1990r. był nominowany do Oscara za scenariusz i reżyserię, a także za faktycznie wyjątkowo dopracowaną rolę - M.Landau`a. Film był nominowany również do nagrody Złotego Globu.

Liczba wyświetleń: 159
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zbrodnie i wykroczenia z roku 1989 (tytuł oryginalny: Crimes and Misdemeanors). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zbrodnie i wykroczenia online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.48 / 6 przez 16 użytkowników. Film Zbrodnie i wykroczenia 1989 został oglądnięty 159 razy. Oglądaj film Zbrodnie i wykroczenia teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zbrodnie i wykroczenia online, zbrodnie i wykroczenia 1989 ekino, zbrodnie i wykroczenia cda online, zbrodnie i wykroczenia zalukaj, zbrodnie i wykroczenia openload, zbrodnie i wykroczenia vshare, zbrodnie i wykroczenia 1989 z lektorem, zbrodnie i wykroczenia z napisami, zbrodnie i wykroczenia 1989 po Polsku, zbrodnie i wykroczenia 1989 hd.


Komentarze do filmu Zbrodnie i wykroczenia 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.