Zawód: Dziennikarz online
Data dodania: 21/01/2016 06:38
Opis filmu: Zawód: Dziennikarz online bez limitu

Praca w gazecie to nieustanne wyzwanie. Zabójstwo, korupcja, polityczny lub obyczajowy skandal to ulubione tematy prasy brukowej. Bardzo łatwo tu o wyrachowane, ale i o zwykły błąd wynikający pośpiechu czy zaniedbania. Błąd, który często trudno naprawić. Henry Hackett, reporter działu miejskiego nowojorskiego dziennika "The Sun", chce mieć takich błędów jak najmniej. Dlatego usiłuje za wszelką cenę wyjaśnić sprawę zabójstwa dwóch białych biznesmenów, jakiego dopuścili się dwaj młodzi Murzyni. Henry nie wierzy w ich winę i podejrzewa, że chłopców niesłusznie się oskarża. Czasu na dociekanie prawdy jest jednak za mało. Historia ta ma być "gwoździem" do następnego numeru gazety.

Liczba wyświetleń: 349
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zawód: Dziennikarz z roku 1994 (tytuł oryginalny: The Paper). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zawód: Dziennikarz online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.15 / 6 przez 35 użytkowników. Film Zawód: Dziennikarz 1994 został oglądnięty 349 razy. Oglądaj film Zawód: Dziennikarz teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zawód: dziennikarz online, zawód: dziennikarz 1994 ekino, zawód: dziennikarz cda online, zawód: dziennikarz zalukaj, zawód: dziennikarz openload, zawód: dziennikarz vshare, zawód: dziennikarz 1994 z lektorem, zawód: dziennikarz z napisami, zawód: dziennikarz 1994 po Polsku, zawód: dziennikarz 1994 hd.


Komentarze do filmu Zawód: Dziennikarz 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.