Zastępstwo z niespodzianką online
Data dodania: 21/01/2016 11:29
Opis filmu: Zastępstwo z niespodzianką online bez limitu

Gina i Seth poznali się i zaprzyjaźnili jeszcze w szkole podstawowej. Przyjaźń przetrwała próbę czasu i trwa nadal. Jej wyjątkowość polega jednak na tym, że para przyjaźni się wyłącznie na odległość. Właśnie mija trzynasty rok ich sumiennej korespondencji. Jakoś nigdy nie po drodze było im się spotkać. Ona ? zabiegana dziennikarka, on ? zajęty inwestor branży zabawkowej przez trzynaście lat nie znaleźli na to czasu. Niespodziewanie, w Bostonie nadarza się okazja, by nadrobić zaległości. Gina i Seth nie mogą doczekać się już chwili, kiedy będą mogli porozmawiać ze sobą ?na żywo?. Problem jednak w tym, że muszą wymienić się zdjęciami, które ułatwią im pierwsze spotkanie. Jednak zamiast swoich przesłali zdjęcia ?lepiej wyglądających? znajomych. Jakież będzie ich rozczarowanie, kiedy zobaczą się w rzeczywistości. Może jednak nie wszystko stracone? Może odkryją w sobie coś, czego nie widać na pierwszy rzut oka... Zabawna komedia, z której płynie znana wszystkim mądrość, że co się odwlecze, to nie uciecze...

Liczba wyświetleń: 485
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 47
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zastępstwo z niespodzianką z roku 2005 (tytuł oryginalny: Christmas in Boston). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zastępstwo z niespodzianką online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.15 / 6 przez 47 użytkowników. Film Zastępstwo z niespodzianką 2005 został oglądnięty 485 razy. Oglądaj film Zastępstwo z niespodzianką teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zastępstwo z niespodzianką online, zastępstwo z niespodzianką 2005 ekino, zastępstwo z niespodzianką cda online, zastępstwo z niespodzianką zalukaj, zastępstwo z niespodzianką openload, zastępstwo z niespodzianką vshare, zastępstwo z niespodzianką 2005 z lektorem, zastępstwo z niespodzianką z napisami, zastępstwo z niespodzianką 2005 po Polsku, zastępstwo z niespodzianką 2005 hd.


Komentarze do filmu Zastępstwo z niespodzianką 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.