Zanurzeni online
Data dodania: 15/04/2018 04:05
Opis filmu: Zanurzeni online bez limitu

James jest inżynierem, a Danielle badaczką dna oceanu. Spotykają się przypadkowo w hotelu na północnym wybrzeżu Francji. Obydwoje przygotowują się tam do niebezpiecznych wypraw, jakie ich czekają. I choć nie mieli takiego zamiaru, wybucha między nimi namiętny romans i zakochują się w sobie. Czują, że to nie jest przelotne zauroczenie. Przychodzi jednak czas, kiedy muszą udać się na swoje misje. James wyjeżdża do Somalii i nie ma możliwości skontaktowania się z Danielle, która prowadzi prace badawcze na dnie oceanu. Ich izolacja potęguje zdeterminowanie, by znów być razem.

Liczba wyświetleń: 11
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zanurzeni z roku 2017 (tytuł oryginalny: Submergence). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zanurzeni online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Zanurzeni 2017 został oglądnięty 11 razy. Oglądaj film Zanurzeni teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zanurzeni online, zanurzeni 2017 ekino, zanurzeni cda online, zanurzeni zalukaj, zanurzeni openload, zanurzeni vshare, zanurzeni 2017 z lektorem, zanurzeni z napisami, zanurzeni 2017 po Polsku, zanurzeni 2017 hd.


Komentarze do filmu Zanurzeni 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.