Zanim się pojawiłeś online
Data dodania: 06/07/2016 04:05
Opis filmu: Zanim się pojawiłeś online bez limitu

Louisa "Lou" Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga...

Liczba wyświetleń: 495
Ocena innych filmowiczów: 0 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zanim się pojawiłeś z roku 2016 (tytuł oryginalny: Me Before You). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zanim się pojawiłeś online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 0.26 / 6 przez 31 użytkowników. Film Zanim się pojawiłeś 2016 został oglądnięty 495 razy. Oglądaj film Zanim się pojawiłeś teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zanim się pojawiłeś online, zanim się pojawiłeś 2016 ekino, zanim się pojawiłeś cda online, zanim się pojawiłeś zalukaj, zanim się pojawiłeś openload, zanim się pojawiłeś vshare, zanim się pojawiłeś 2016 z lektorem, zanim się pojawiłeś z napisami, zanim się pojawiłeś 2016 po Polsku, zanim się pojawiłeś 2016 hd.


Komentarze do filmu Zanim się pojawiłeś 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.