Zakładnicy online
Data dodania: 15/01/2016 03:52
Opis filmu: Zakładnicy online bez limitu

Halloween. Troje bandytów - Joe (Bret Roberts), Max (Matthew Currie Holmes) i Lana (Ahna O'Reilly) dokonuje kradzieży diamentów. W trakcie ucieczki z miejsca rabunku dziewczyna zostaje postrzelona. Nie mogąc udać się do szpitala, decydują się zwrócić o pomoc do prowadzącego prywatną poradnie doktora Ralpha Mazura (Jeremy London). W trakcie wizyty znikają jednak diamenty. Bandyci grożą Ralphowi i całej jego rodzinie bronią domagając się ich zwrotu. Tymczasem Lana koniecznie musi trafić do szpitala...

Liczba wyświetleń: 241
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 24
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zakładnicy z roku 2010 (tytuł oryginalny: House Under Siege). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zakładnicy online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.61 / 6 przez 24 użytkowników. Film Zakładnicy 2010 został oglądnięty 241 razy. Oglądaj film Zakładnicy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zakładnicy online, zakładnicy 2010 ekino, zakładnicy cda online, zakładnicy zalukaj, zakładnicy openload, zakładnicy vshare, zakładnicy 2010 z lektorem, zakładnicy z napisami, zakładnicy 2010 po Polsku, zakładnicy 2010 hd.


Komentarze do filmu Zakładnicy 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.