Zagubiony horyzont online
Data dodania: 03/04/2018 04:05
Opis filmu: Zagubiony horyzont online bez limitu

Brytyjski dyplomata, Robert Conway i mała grupa innych osób znajduje się w samolocie, który ląduje i rozbija się w Himalajach. Pasażerowie zostają uratowani przez tajemniczych osobników, którzy prowadzą ich przez góry do pięknej niczym rajski ogród doliny Shangri-La. Dolina jest otoczona górami i odcięta od świata, nad którym zbierają się czarne, wojenne "chmury". Cudowna kraina wydaje się kuszącą ucieczką dla Conwaya, świadomego nieuchronności nadchodzącej II Wojny Światowej.

Liczba wyświetleń: 2
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zagubiony horyzont z roku 1937 (tytuł oryginalny: Lost Horizon). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zagubiony horyzont online znajduje się w kategoriach: Dramat, Fantasy, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Zagubiony horyzont 1937 został oglądnięty 2 razy. Oglądaj film Zagubiony horyzont teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zagubiony horyzont online, zagubiony horyzont 1937 ekino, zagubiony horyzont cda online, zagubiony horyzont zalukaj, zagubiony horyzont openload, zagubiony horyzont vshare, zagubiony horyzont 1937 z lektorem, zagubiony horyzont z napisami, zagubiony horyzont 1937 po Polsku, zagubiony horyzont 1937 hd.


Komentarze do filmu Zagubiony horyzont 1937 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.