Zagłada domu Usherów online
Data dodania: 21/01/2016 10:12
Opis filmu: Zagłada domu Usherów online bez limitu

"Zagłada domu Usherów" (również pod tytułem "Upadek domu Usherów") jest pierwszym filmem z cyklu ekranizacji utworów E. A. Poe przez Rogera Cormana. Do ponurej siedziby rodu Usherów przybywa Philip Wintrop, narzeczony Madeleine Usher. Jej brat usiłuje odwieść go od ślubu. Przedstawia mu historię rodu, która jest złowieszcza i ponura. Przodkowie i członkowie ich rodziny to mordercy, potępieńcy, porywacze dzieci. Ród Usherów powinien więc wygasnąć wraz z Roderickiem i Madeleine, bowiem zdaniem Rodericka winna wszystkiemu jest rodzinna choroba i klątwa, która swym zasięgiem obejmuje również ich oboje. Philip nakłania narzeczoną do opuszczenia dziwnego domu, ale Roderick robi wszystko, aby do tego nie dopuścić.

Liczba wyświetleń: 445
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zagłada domu Usherów z roku 1960 (tytuł oryginalny: House of Usher). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zagłada domu Usherów online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.43 / 6 przez 44 użytkowników. Film Zagłada domu Usherów 1960 został oglądnięty 445 razy. Oglądaj film Zagłada domu Usherów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zagłada domu usherów online, zagłada domu usherów 1960 ekino, zagłada domu usherów cda online, zagłada domu usherów zalukaj, zagłada domu usherów openload, zagłada domu usherów vshare, zagłada domu usherów 1960 z lektorem, zagłada domu usherów z napisami, zagłada domu usherów 1960 po Polsku, zagłada domu usherów 1960 hd.


Komentarze do filmu Zagłada domu Usherów 1960 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.