Zabójczy parasol online
Data dodania: 09/04/2016 02:05
Opis filmu: Zabójczy parasol online bez limitu

Grégoire Lacomte (Pierre Richard) jest przeciętnym aktorem, który występuje w reklamach i marzy o wielkiej roli filmowej. Jego agent Frédo (Gérard Jugnot) organizuje mu udział w castingu do roli niebezpiecznego zabójcy. Przez zbieg okoliczności, Grégoire zamiast na przesłuchanie do filmu trafia do gabinetu włoskiego mafiosa Don Barberiniego (Vittorio Caprioli) i zostaje zaangażowany do zlikwidowania Otto Krampe zwanego "Wielorybem" (Gert Fröbe). Nieświadomy niczego aktor udaje się do Saint-Tropez sądząc, że weźmie udział w produkcji filmowej.

Liczba wyświetleń: 282
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 28
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zabójczy parasol z roku 1980 (tytuł oryginalny: Le coup du parapluie). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zabójczy parasol online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.18 / 6 przez 28 użytkowników. Film Zabójczy parasol 1980 został oglądnięty 282 razy. Oglądaj film Zabójczy parasol teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zabójczy parasol online, zabójczy parasol 1980 ekino, zabójczy parasol cda online, zabójczy parasol zalukaj, zabójczy parasol openload, zabójczy parasol vshare, zabójczy parasol 1980 z lektorem, zabójczy parasol z napisami, zabójczy parasol 1980 po Polsku, zabójczy parasol 1980 hd.


Komentarze do filmu Zabójczy parasol 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.