Zabójcy: Słuszny Gniew online
Data dodania: 21/01/2016 06:46
Opis filmu: Zabójcy: Słuszny Gniew online bez limitu

Detektyw Katrine Ries Jensen i jej współpracownik, psychiatra, Thomas Schaeffer trafiają do więzienia. Zgwałcono i zamordowano tam17-latka. Katrine nie może się pogodzić z myślą, że do takiej zbrodni mogło dojść w bloku o zaostrzonym rygorze. Dowódcy strażników zdecydowanie nie podobają się jej podejrzenia. Wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa. Ginie jeden z głównych podejrzanych o poprzednie zabójstwo. Jasnym staje się, że w olbrzymim więzieniu znajduje się seryjny morderca. W trakcie śledztwa zarówno Thomas, jak i Katrine będą zmuszeni stawić czoła bolesnej przeszłości. Czy uda im się poskromić emocje i schwytać sprawcę w sytuacji, gdy kolejni podejrzani sami stają się ofiarami?

Liczba wyświetleń: 368
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 52
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zabójcy: Słuszny Gniew z roku 2011 (tytuł oryginalny: Den som draeber: Ondt blod). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zabójcy: Słuszny Gniew online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.97 / 6 przez 52 użytkowników. Film Zabójcy: Słuszny Gniew 2011 został oglądnięty 368 razy. Oglądaj film Zabójcy: Słuszny Gniew teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zabójcy: słuszny gniew online, zabójcy: słuszny gniew 2011 ekino, zabójcy: słuszny gniew cda online, zabójcy: słuszny gniew zalukaj, zabójcy: słuszny gniew openload, zabójcy: słuszny gniew vshare, zabójcy: słuszny gniew 2011 z lektorem, zabójcy: słuszny gniew z napisami, zabójcy: słuszny gniew 2011 po Polsku, zabójcy: słuszny gniew 2011 hd.


Komentarze do filmu Zabójcy: Słuszny Gniew 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.