Zabij mnie jeszcze raz online
Data dodania: 15/01/2016 03:26
Opis filmu: Zabij mnie jeszcze raz online bez limitu

Fay Forrester i Vince Miller dokonują napadu z bronią w ręku na samochód przewożący,,brudne" pieniądze mafii pochodzące z kasyn gry. W czasie napadu Vince zabija jednego z gangsterów. Para ucieka unosząc ze sobą walizkę pełną dolarów. Towarzystwo byłego więźnia nie gwarantuje Fay nadziei na lepszą przyszłość. Pozbawia Vince'a przytomności i ucieka z pieniędzmi.Wiedząc, że Vince będzie jej szukał wynajmuje prywatnego detektywa za 20 tyś. dolarów. Jack Andrews wykonuje dokładnie wymyślony przez Fay plan zbrodni, ale gdy zgłasza się w umówionym miejscu po pieniądze, ona się nie pojawia.

Liczba wyświetleń: 389
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 38
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zabij mnie jeszcze raz z roku 1989 (tytuł oryginalny: Kill Me Again). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zabij mnie jeszcze raz online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.72 / 6 przez 38 użytkowników. Film Zabij mnie jeszcze raz 1989 został oglądnięty 389 razy. Oglądaj film Zabij mnie jeszcze raz teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zabij mnie jeszcze raz online, zabij mnie jeszcze raz 1989 ekino, zabij mnie jeszcze raz cda online, zabij mnie jeszcze raz zalukaj, zabij mnie jeszcze raz openload, zabij mnie jeszcze raz vshare, zabij mnie jeszcze raz 1989 z lektorem, zabij mnie jeszcze raz z napisami, zabij mnie jeszcze raz 1989 po Polsku, zabij mnie jeszcze raz 1989 hd.


Komentarze do filmu Zabij mnie jeszcze raz 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.