Zabić bobra online
Data dodania: 15/01/2016 03:52
Opis filmu: Zabić bobra online bez limitu

Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi wymazać najgorsze wspomnienia? A jeśli tym najgorszym wspomnieniem jest inna miłość?

Liczba wyświetleń: 195
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 19
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Zabić bobra z roku 2012. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Zabić bobra online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.36 / 6 przez 19 użytkowników. Film Zabić bobra 2012 został oglądnięty 195 razy. Oglądaj film Zabić bobra teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film zabić bobra online, zabić bobra 2012 ekino, zabić bobra cda online, zabić bobra zalukaj, zabić bobra openload, zabić bobra vshare, zabić bobra 2012 z lektorem, zabić bobra z napisami, zabić bobra 2012 po Polsku, zabić bobra 2012 hd.


Komentarze do filmu Zabić bobra 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.