Załoga online
Data dodania: 12/09/2016 16:05
Opis filmu: Załoga online bez limitu

Remake filmu z 1979 opowiada o odwadze, poświęceniu i godności ludzkiej w obliczu bezlitosnej siły natury. Młody pilot zostaje zwolniony z wojskowych sił powietrznych za niesubordynację. Dostaje pracę jako pilot w liniach pasażerskich. Będąc brutalnie szczery i bezpośredni, nie jest na najlepszym przyjacielem swoich nowych kolegów. Podczas lotu do Azji jego załoga odbiera sygnał o niebezpieczeństwie z wulkanicznej wyspy i podejmuje decyzję o próbie misji ratunkowej. Czy misja zakończy się sukcesem? Mają jedną szansę, aby się o tym przekonać; będąc prawdziwym zespołem.

Liczba wyświetleń: 115
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Załoga z roku 2016 (tytuł oryginalny: Ekipazh). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Załoga online znajduje się w kategoriach: Przygodowe, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 2 użytkowników. Film Załoga 2016 został oglądnięty 115 razy. Oglądaj film Załoga teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film załoga online, załoga 2016 ekino, załoga cda online, załoga zalukaj, załoga openload, załoga vshare, załoga 2016 z lektorem, załoga z napisami, załoga 2016 po Polsku, załoga 2016 hd.


Komentarze do filmu Załoga 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.