Złodziej z Bagdadu online
Data dodania: 27/02/2017 04:05
Opis filmu: Złodziej z Bagdadu online bez limitu

Ahmad, król Bagdadu zostaje podstępnie pozbawiony tronu przez swojego wezyra, złego Jaffara. Z pomocą złodzieja o imieniu Abu próbuje odzyskać to co mu się należy i zdobyć serce pięknej księżniczki.

Liczba wyświetleń: 8
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Złodziej z Bagdadu z roku 1940 (tytuł oryginalny: The Thief of Bagdad). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Złodziej z Bagdadu online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Złodziej z Bagdadu 1940 został oglądnięty 8 razy. Oglądaj film Złodziej z Bagdadu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film złodziej z bagdadu online, złodziej z bagdadu 1940 ekino, złodziej z bagdadu cda online, złodziej z bagdadu zalukaj, złodziej z bagdadu openload, złodziej z bagdadu vshare, złodziej z bagdadu 1940 z lektorem, złodziej z bagdadu z napisami, złodziej z bagdadu 1940 po Polsku, złodziej z bagdadu 1940 hd.


Komentarze do filmu Złodziej z Bagdadu 1940 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.