Wzgórze nadziei online
Data dodania: 21/01/2016 07:35
Opis filmu: Wzgórze nadziei online bez limitu

Akcja filmu rozgrywa się w czasach amerykańskiej wojny secesyjnej. W obawie o bezpieczeństwo ukochanej Ady (Nicole Kidman), ranny żołnierz wojsk Konfederatów Inman (Jude Law) wraca do domu przez ogarnięte wojną Południe. Na swojej drodze natrafia na na mnóstwo problemów, spotyka niewolników i łowców nagród, żołnierzy i wiedźmy, nieoczekiwanych przyjaciół oraz niebezpiecznych wrogów. Sytuacja w jakiej znalazła się Ada nie jest łatwiejsza. W tym trudnym czasie przejęła odpowiedzialność za farmę po zmarłym ojcu. Próbuje odbudować gospodarstwo i przywrócić je do poprzedniej świetności. Pomaga jej w tym nieustraszona wędrowniczka Ruby (Renée Zellweger). Film został oparty na podstawie powieści Charlesa Fraziera o tym samym tytule i opowiada o tęsknocie za domem po latach tułaczki, o tęsknocie za pokojem w ogarniętym wojną kraju oraz o miłości i zjednoczeniu w samym środku chaosu.

Liczba wyświetleń: 469
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wzgórze nadziei z roku 2003 (tytuł oryginalny: Cold Mountain). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wzgórze nadziei online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.59 / 6 przez 46 użytkowników. Film Wzgórze nadziei 2003 został oglądnięty 469 razy. Oglądaj film Wzgórze nadziei teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wzgórze nadziei online, wzgórze nadziei 2003 ekino, wzgórze nadziei cda online, wzgórze nadziei zalukaj, wzgórze nadziei openload, wzgórze nadziei vshare, wzgórze nadziei 2003 z lektorem, wzgórze nadziei z napisami, wzgórze nadziei 2003 po Polsku, wzgórze nadziei 2003 hd.


Komentarze do filmu Wzgórze nadziei 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.