Wyścig z czasem online
Data dodania: 15/01/2016 02:26
Opis filmu: Wyścig z czasem online bez limitu

Policjant Burt Simpson (Dabney Coleman), który za kilka dni ma przejść na emeryturę dowiaduje się podczas badania, że ma nieuleczalna chorobę. Dowiaduje się przy okazji, że istnieje przepis wedle, którego rodzinie policjanta zabitego na służbie płacone jest duże odszkodowanie. Od tej pory Burt staję się super gliną, ignoruje wszelkie niebezpieczeństwo i stawia czoło najgorszym przestępcom tylko po to żeby zginąć na polu chwały.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 434
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wyścig z czasem z roku 1990 (tytuł oryginalny: Short time). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wyścig z czasem online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.17 / 6 przez 43 użytkowników. Film Wyścig z czasem 1990 został oglądnięty 434 razy. Oglądaj film Wyścig z czasem teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wyścig z czasem online, wyścig z czasem 1990 ekino, wyścig z czasem cda online, wyścig z czasem zalukaj, wyścig z czasem openload, wyścig z czasem vshare, wyścig z czasem 1990 z lektorem, wyścig z czasem z napisami, wyścig z czasem 1990 po Polsku, wyścig z czasem 1990 hd.


Komentarze do filmu Wyścig z czasem 1990 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.