Wybierzmy się do Deauville online
Data dodania: 21/01/2016 11:28
Opis filmu: Wybierzmy się do Deauville online bez limitu

Akcja filmu rozgrywa się latem 1960 r. w niewielkiej miejscowości Deauville we Francji. Grupa wczasowiczów: panowie Moreau i Dubois oraz ich żony wynajmują zrujnowaną willę, co pociąga za sobą szereg zabawnych perypetii. W komedii odnajdujemy Louisa de Funesa w szczytowej formie oraz wielu wybitnych aktorów francuskich.

Liczba wyświetleń: 212
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 21
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wybierzmy się do Deauville z roku 1962 (tytuł oryginalny: Nous irons à Deauville). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wybierzmy się do Deauville online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.3 / 6 przez 21 użytkowników. Film Wybierzmy się do Deauville 1962 został oglądnięty 212 razy. Oglądaj film Wybierzmy się do Deauville teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wybierzmy się do deauville online, wybierzmy się do deauville 1962 ekino, wybierzmy się do deauville cda online, wybierzmy się do deauville zalukaj, wybierzmy się do deauville openload, wybierzmy się do deauville vshare, wybierzmy się do deauville 1962 z lektorem, wybierzmy się do deauville z napisami, wybierzmy się do deauville 1962 po Polsku, wybierzmy się do deauville 1962 hd.


Komentarze do filmu Wybierzmy się do Deauville 1962 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.