Wspomnienia online
Data dodania: 21/01/2016 07:09
Opis filmu: Wspomnienia online bez limitu

Po śmierci żony Raj (Jackie Shroff) musi nauczyć się jak być nie tylko ojcem, ale również matką i przyjacielem, dla swoich trzech dorosłych córek. Postanawia znaleźć dla nich odpowiednich mężów, by były zawsze szczęśliwe i stworzyły kochające rodziny. Aranżuje małżeństwo Avantiki (Avni Vasa), niechętnie natomiast zgadza się na ślub Sanii (Himani Rawat) z ukochanym ze studiów. Kłopoty rodzinne córki utwierdzają go w przekonaniu, że tylko aranżowane małżeństwa mają szansę przetrwania i pragnie takiego dla najmłodszej Ishy (Kareena Kapoor). Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest ona zakochana z wzajemnością w przyjacielu rodziny – Ronicie (Hrithik Roshan), któremu Raj również aranżuje małżeństwo z dziedziczką fortuny Monishką (Kiran Rathod). Zaczyna się przedziwna gra, w której ważą się losy trzech rodzin.

Liczba wyświetleń: 220
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wspomnienia z roku 2001 (tytuł oryginalny: Yaadein...). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wspomnienia online znajduje się w kategoriach: Dramat, Muzyczny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.45 / 6 przez 22 użytkowników. Film Wspomnienia 2001 został oglądnięty 220 razy. Oglądaj film Wspomnienia teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wspomnienia online, wspomnienia 2001 ekino, wspomnienia cda online, wspomnienia zalukaj, wspomnienia openload, wspomnienia vshare, wspomnienia 2001 z lektorem, wspomnienia z napisami, wspomnienia 2001 po Polsku, wspomnienia 2001 hd.


Komentarze do filmu Wspomnienia 2001 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.