Wonderful World online
Data dodania: 21/01/2016 08:44
Opis filmu: Wonderful World online bez limitu

Główny bohater - Ben Singer (Matthew Broderick) to negatywnie nastawiony do świata mężczyzna w wieku średnim. Ponosi klęskę zarówno w osobistych jak i zawodowych sferach swojego życia. Jedyną pociechę wydaje się czerpać z regularnych, szachowych rozgrywek oraz rozmów ze swoim współlokatorem senegalskiego pochodzenia - Ibou. Gdy przyjaciel Bena zapada na ciężką chorobę mężczyzna utwierdza się w pesymistycznym podejściu do życia. Szansą na zmiany staje się wprowadzenie doń siostry Iobu - Khadi (Sanaa Lathan).

Liczba wyświetleń: 189
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 19
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wonderful World z roku 2009. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wonderful World online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.71 / 6 przez 19 użytkowników. Film Wonderful World 2009 został oglądnięty 189 razy. Oglądaj film Wonderful World teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wonderful world online, wonderful world 2009 ekino, wonderful world cda online, wonderful world zalukaj, wonderful world openload, wonderful world vshare, wonderful world 2009 z lektorem, wonderful world z napisami, wonderful world 2009 po Polsku, wonderful world 2009 hd.


Komentarze do filmu Wonderful World 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.