Wolna chata online
Data dodania: 21/01/2016 11:26
Opis filmu: Wolna chata online bez limitu

W życiu każdego ojca przychodzi taki czas, gdy z dumą i satysfakcją patrzy, jak jego dorosłe już dzieci opuszczają dom. Cathkart (Danny DeVito) nie zalicza się do tych szczęściarzy. Jego dwóch synów nie zamierza wynieść się „na swoje”. Bez pracy i planów na przyszłość wiodą w rodzinnym domu sielankowe życie. Przyparty do muru ojciec postanawia podjąć drastyczne kroki – pakuje manatki i wyjeżdża na ryby, zostawiając synom krótką, acz treściwą wiadomość: wrócę, jak trochę dorośniecie. Synalkowie, pozostawieni bez środków do życia, z piętrzącymi się rachunkami i pustą lodówką, po raz pierwszy w życiu muszą przejąć inicjatywę...

Liczba wyświetleń: 393
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 39
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wolna chata z roku 2009 (tytuł oryginalny: House Broken). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wolna chata online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.97 / 6 przez 39 użytkowników. Film Wolna chata 2009 został oglądnięty 393 razy. Oglądaj film Wolna chata teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wolna chata online, wolna chata 2009 ekino, wolna chata cda online, wolna chata zalukaj, wolna chata openload, wolna chata vshare, wolna chata 2009 z lektorem, wolna chata z napisami, wolna chata 2009 po Polsku, wolna chata 2009 hd.


Komentarze do filmu Wolna chata 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.