Wojna światów online
Data dodania: 21/01/2016 08:56
Opis filmu: Wojna światów online bez limitu

Ray Ferrier to rozwiedziony pracownik portowy i jednocześnie niezbyt idealny ojciec. Wkrótce po tym jak jego była żona i jej nowy małżonek wpadają do Ferriera, żeby podrzucić mu dzieciaki - nastoletniego Robbiego i młodszą córkę Rachel, w mieście rozpętuje się przedziwna burza z piorunami. Chwilę później, na skrzyżowaniu nieopodal swojego domu Ray staje się świadkiem niezwykłego wydarzenia, które na zawsze odmieni życie jego samego i jego rodziny. Gigantyczna wojena machina, osadzona na trójnogu, pojawia się nagle z głębi ziemi i zanim ktokolwiek jest w stanie zareagować, spala wszystko, co znajdzie się w zasięgu jej rażenia.

Liczba wyświetleń: 513
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wojna światów z roku 2005 (tytuł oryginalny: War of the Worlds). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wojna światów online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.84 / 6 przez 50 użytkowników. Film Wojna światów 2005 został oglądnięty 513 razy. Oglądaj film Wojna światów teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wojna światów online, wojna światów 2005 ekino, wojna światów cda online, wojna światów zalukaj, wojna światów openload, wojna światów vshare, wojna światów 2005 z lektorem, wojna światów z napisami, wojna światów 2005 po Polsku, wojna światów 2005 hd.


Komentarze do filmu Wojna światów 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.