Wojna Stelli online
Data dodania: 21/01/2016 07:10
Opis filmu: Wojna Stelli online bez limitu

Stella (Maartje Remmers) musi się pożegnać ze swoim mężem i bratem, którzy wyjeżdżają do Afganistanu na międzynarodową misję wojskową. Kobieta, która została sama z córką, otrzymuje od męża listy wideo, z których dowiaduje się, jak wygląda wojenna rzeczywistość. Taka forma komunikacji ma ułatwić małżeństwu przetrwanie trudnych miesięcy rozłąki. Pewnego dnia Stella dowiaduje się, że jej brat zginął, a okoliczności jego śmierci nie są do końca znane. Sytuację załamanej kobiety dodatkowo pogarsza bardzo zła kondycja psychiczna jej męża, który nie potrafi sobie poradzić z powojenną traumą. Wkrótce Stella uświadamia sobie, że informacje na temat okoliczności śmierci jej brata są przez kogoś celowo zatajane. Postanawia więc sama odkryć prawdę.

Liczba wyświetleń: 467
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wojna Stelli z roku 2009 (tytuł oryginalny: Stella's oorlog). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wojna Stelli online znajduje się w kategoriach: Dramat, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.57 / 6 przez 46 użytkowników. Film Wojna Stelli 2009 został oglądnięty 467 razy. Oglądaj film Wojna Stelli teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wojna stelli online, wojna stelli 2009 ekino, wojna stelli cda online, wojna stelli zalukaj, wojna stelli openload, wojna stelli vshare, wojna stelli 2009 z lektorem, wojna stelli z napisami, wojna stelli 2009 po Polsku, wojna stelli 2009 hd.


Komentarze do filmu Wojna Stelli 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.