Wojna pokus online
Data dodania: 21/01/2016 11:21
Opis filmu: Wojna pokus online bez limitu

Darrin od dawna nie był w rodzinnym miasteczku Monte Carlo w Georgii, z którego przed laty został wygnany przez sterującą działaniami parafii Paulinę Pritchett. Wydarzenia zmuszają go jednak do powrotu. Zostaje zwolniony z pracy, a w Georgii umiera ciotka Sally. W Monte Carlo czeka na Darrina spadek, lecz otrzyma go, gdy wykona zadanie. Marzeniem ciotki było, aby miejscowy chór zwyciężył w konkursie chórów gospel. Darrin jest zmuszony współpracować z Pauliną. Z pomocą nieoczekiwanie przychodzi dawna miłość Darrina, Lilly.

Liczba wyświetleń: 466
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wojna pokus z roku 2003 (tytuł oryginalny: The Fighting Temptations). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wojna pokus online znajduje się w kategoriach: Komedia, Muzyczny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.4 / 6 przez 46 użytkowników. Film Wojna pokus 2003 został oglądnięty 466 razy. Oglądaj film Wojna pokus teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wojna pokus online, wojna pokus 2003 ekino, wojna pokus cda online, wojna pokus zalukaj, wojna pokus openload, wojna pokus vshare, wojna pokus 2003 z lektorem, wojna pokus z napisami, wojna pokus 2003 po Polsku, wojna pokus 2003 hd.


Komentarze do filmu Wojna pokus 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.