Wojna online
Data dodania: 28/07/2016 15:14
Opis filmu: Wojna online bez limitu

Sierżant Claus Pedersen stacjonuje wraz ze swoją kompanią na afgańskiej prowincji. W tym czasie żona dowódcy, Maria, musi sobie radzić z trudami codziennego życia bez męża i samotnego wychowywania trojga dzieci. Podczas rutynowej misji żołnierze dostają się w krzyżowy ogień talibów. Aby ratować swoich ludzi, Claus podejmuje dramatyczną decyzję, w wyniku której zostaje oskarżony o popełnienie zbrodni wojennej. Konsekwencje czynu poważnie dotykają zarówno sierżanta, jak i jego rodzinę.

Liczba wyświetleń: 21
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wojna z roku 2015 (tytuł oryginalny: Krigen). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wojna online znajduje się w kategoriach: Dramat, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Wojna 2015 został oglądnięty 21 razy. Oglądaj film Wojna teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wojna online, wojna 2015 ekino, wojna cda online, wojna zalukaj, wojna openload, wojna vshare, wojna 2015 z lektorem, wojna z napisami, wojna 2015 po Polsku, wojna 2015 hd.


Komentarze do filmu Wojna 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.