Wojna guzików online
Data dodania: 21/01/2016 06:42
Opis filmu: Wojna guzików online bez limitu

W dwóch sąsiadujących ze sobą irlandzkich wioskach mieszkają dwie bandy wyrostków. Fergus jest przywódcą obozu z wioski Ballydowse, zaś Geronimo dowodzi chłopakami z Carricksdowse. Obie bandy toczą ze sobą wojnę, która polega na odrywaniu guzików od ubrania przeciwnika. Z czasem posuwają się do czynów drastyczniejszych. Pewnego dnia niszczą nawet kościół. Gdy ojczym Fergusa dowiaduje się o tym, wyrzuca chłopaka z domu.

Liczba wyświetleń: 296
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 30
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wojna guzików z roku 1994 (tytuł oryginalny: War of the Buttons). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wojna guzików online znajduje się w kategoriach: Dramat, Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.62 / 6 przez 30 użytkowników. Film Wojna guzików 1994 został oglądnięty 296 razy. Oglądaj film Wojna guzików teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wojna guzików online, wojna guzików 1994 ekino, wojna guzików cda online, wojna guzików zalukaj, wojna guzików openload, wojna guzików vshare, wojna guzików 1994 z lektorem, wojna guzików z napisami, wojna guzików 1994 po Polsku, wojna guzików 1994 hd.


Komentarze do filmu Wojna guzików 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.