Witamy w Willits online
Data dodania: 29/04/2018 04:05
Opis filmu: Witamy w Willits online bez limitu

W głębokich lasach Północnej Karoliny leży odcięte od świata miasteczko Willits - skupisko hodowców marihuany, narkomanów i zwolenników teorii spiskowych. Gdy grupa podróżujących beztroskich nastolatków nieświadomie rozbija obóz na terenie należącym do najbardziej niesławnego mieszkańca Willits - farmera narkomana przekonanego o byciu prześladowanym przez kosmitów - ich wakacje brutalnie dobiegają końca.

Liczba wyświetleń: 30
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Witamy w Willits z roku 2017 (tytuł oryginalny: Welcome to Willits). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Witamy w Willits online znajduje się w kategoriach: Horror, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Witamy w Willits 2017 został oglądnięty 30 razy. Oglądaj film Witamy w Willits teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film witamy w willits online, witamy w willits 2017 ekino, witamy w willits cda online, witamy w willits zalukaj, witamy w willits openload, witamy w willits vshare, witamy w willits 2017 z lektorem, witamy w willits z napisami, witamy w willits 2017 po Polsku, witamy w willits 2017 hd.


Komentarze do filmu Witamy w Willits 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.