Winnetou i Apanaczi online
Data dodania: 15/01/2016 03:11
Opis filmu: Winnetou i Apanaczi online bez limitu

Ekranizacja słynnej powieści Karola Maya, której akcja rozgrywa się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu. Winnetou, dzielny Indianin z plemienia Apaczów i jego niepokonany w walce na pięści, białoskóry przyjaciel Old Shatterhand, wspólnie występują w obronie czci pięknej Metyski Apanaczi. Obaj bronią jej przed strasznymi desperados, którzy chcą ograbić ją z odziedziczonych bogactw. Wielu z nich zjednoczyło się pod wodzą siejącego grozę Curly Billa. Bandyci, jak zjawy, przemierzają prerię, szerząc strach i przerażenie. Gdy podstępny Curly Bill dowiaduje się o legendarnej żyle złota, na indiańskich ziemiach rozpoczynają się krwawe walki...

Liczba wyświetleń: 355
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Winnetou i Apanaczi z roku 1966 (tytuł oryginalny: Winnetou und das Halbblut Apanatschi). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Winnetou i Apanaczi online znajduje się w kategoriach: Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.47 / 6 przez 35 użytkowników. Film Winnetou i Apanaczi 1966 został oglądnięty 355 razy. Oglądaj film Winnetou i Apanaczi teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film winnetou i apanaczi online, winnetou i apanaczi 1966 ekino, winnetou i apanaczi cda online, winnetou i apanaczi zalukaj, winnetou i apanaczi openload, winnetou i apanaczi vshare, winnetou i apanaczi 1966 z lektorem, winnetou i apanaczi z napisami, winnetou i apanaczi 1966 po Polsku, winnetou i apanaczi 1966 hd.


Komentarze do filmu Winnetou i Apanaczi 1966 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.