Wilki morskie online
Data dodania: 09/10/2016 04:05
Opis filmu: Wilki morskie online bez limitu

Autentyczna historia z czasów drugiej wojny światowej opowiada o akcji wywiadu brytyjskiego, mającej na celu zniszczenie nazistowskich łodzi radiowych, cumujących w neutralnym porcie. Odważny plan ma być zrealizowany przez dwóch oficerów wywiadu, pułkownika Lewisa Pugh oraz kapitana Gavina Stewarta. Ponieważ łodzie stacjonują w neutralnym porcie, dowództwo armii, mimo, że popiera projekt, będzie musiało się go wyprzeć, jeśli się nie powiedzie. Pugh i Stewart werbują do pomocy emerytowanego pułkownika Billa Grice'a oraz kilku jego byłych żołnierzy. Pod pretekstem przeprowadzenia wyprawy rybackiej, ci najwidoczniej pijani ludzie w cywilnych ubraniach muszą zniszczyć 3 statki nazistowskie, które dzięki swoim radiowym przekazom przyczyniły się do zatopienia okrętów alianckich przez niemieckie łodzie podwodne.

Liczba wyświetleń: 30
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wilki morskie z roku 1980 (tytuł oryginalny: The Sea Wolves). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wilki morskie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Wilki morskie 1980 został oglądnięty 30 razy. Oglądaj film Wilki morskie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wilki morskie online, wilki morskie 1980 ekino, wilki morskie cda online, wilki morskie zalukaj, wilki morskie openload, wilki morskie vshare, wilki morskie 1980 z lektorem, wilki morskie z napisami, wilki morskie 1980 po Polsku, wilki morskie 1980 hd.


Komentarze do filmu Wilki morskie 1980 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.