Wielkie kino online
Data dodania: 21/01/2016 11:41
Opis filmu: Wielkie kino online bez limitu

Zakręcone umysły dwóch z sześciu scenarzystów "Scary Movie" zabrały się za największe mega hity ostatnich miesięcy. Pod ostrzał trafiły m.in. takie filmy, jak: "Opowieści z Narnii", "Harry Potter", "Charlie i fabryka czekolady", "X-Men", "Borat" oraz "Piraci z Karaibów". Akcja "Epickiego Filmu" koncentruje się na historii czwórki nie-tak-młodych sierot. Nasz nieszczęśliwy kwartet odwiedzi fabrykę czekolady, gdzie natkną się na zaczarowaną szafę, która przetransportuje ich do ziemi Gnarnia. Spotkają tam kwiecistego kapitana pirata, sumiennych studentów czarów i dołączą się do sił by pokonać złą Białą Sukę Gnarnii.

Liczba wyświetleń: 432
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 43
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wielkie kino z roku 2007 (tytuł oryginalny: Epic Movie). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wielkie kino online znajduje się w kategoriach: Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.03 / 6 przez 43 użytkowników. Film Wielkie kino 2007 został oglądnięty 432 razy. Oglądaj film Wielkie kino teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wielkie kino online, wielkie kino 2007 ekino, wielkie kino cda online, wielkie kino zalukaj, wielkie kino openload, wielkie kino vshare, wielkie kino 2007 z lektorem, wielkie kino z napisami, wielkie kino 2007 po Polsku, wielkie kino 2007 hd.


Komentarze do filmu Wielkie kino 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.