Weekend Ostermana online
Data dodania: 15/01/2016 03:28
Opis filmu: Weekend Ostermana online bez limitu

Dziennikarz telewizyjny John Tanner wpada na trop tajnej organizacji, która chce wtrącić Amerykę w największy kryzys finansowy w dziejach ludzkości. Przy ich planach Wielki Kryzys lat 20. to zwykła dziecinada. Tanner odkrywa, że do organizacji należy ... kilkoro jego przyjaciół. Wraz z agentem CIA postanawia przeciwstawić się spiskowi, jednakże wkrótce będzie także musiał się przeciwstawić agentowi...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 192
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 19
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Weekend Ostermana z roku 1983 (tytuł oryginalny: The Osterman Weekend). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Weekend Ostermana online znajduje się w kategoriach: Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.34 / 6 przez 19 użytkowników. Film Weekend Ostermana 1983 został oglądnięty 192 razy. Oglądaj film Weekend Ostermana teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film weekend ostermana online, weekend ostermana 1983 ekino, weekend ostermana cda online, weekend ostermana zalukaj, weekend ostermana openload, weekend ostermana vshare, weekend ostermana 1983 z lektorem, weekend ostermana z napisami, weekend ostermana 1983 po Polsku, weekend ostermana 1983 hd.


Komentarze do filmu Weekend Ostermana 1983 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.