Wbrew pozorom online
Data dodania: 15/01/2016 05:52
Opis filmu: Wbrew pozorom online bez limitu

Dziewczyna sukcesu wpada w depresje po włamaniu i zabójstwie jej faceta. Wspomnienie tego makabrycznego wydarzenia ciągle powraca. W życiu Allison Brown wszystko układa się znakomicie - dziewczyna jest w szczęśliwym związku z Zachem, uzyskuje licencję pośrednika obrotu nieruchomościami. Pasmo powodzenia zostaje przerwane, gdy podczas włamania do domu intruz zabija Zacha. W szoku Allison nie widziała twarzy mordercy na tyle wyraźnie, by nie mieć wątpliwości podczas identyfikacji. Dziewczyna próbuje wrócić do normalnego życia, lecz twarze przechodniów przypominają jej zabójcę. Gdy wydaje się, że udało jej się przezwyciężyć traumę, koszmar nagle powraca.

Liczba wyświetleń: 343
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 34
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wbrew pozorom z roku 2011 (tytuł oryginalny: Look Again). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wbrew pozorom online znajduje się w kategoriach: Akcja, Sensacyjne, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.11 / 6 przez 34 użytkowników. Film Wbrew pozorom 2011 został oglądnięty 343 razy. Oglądaj film Wbrew pozorom teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wbrew pozorom online, wbrew pozorom 2011 ekino, wbrew pozorom cda online, wbrew pozorom zalukaj, wbrew pozorom openload, wbrew pozorom vshare, wbrew pozorom 2011 z lektorem, wbrew pozorom z napisami, wbrew pozorom 2011 po Polsku, wbrew pozorom 2011 hd.


Komentarze do filmu Wbrew pozorom 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.