Wasza wysokość online
Data dodania: 21/01/2016 09:42
Opis filmu: Wasza wysokość online bez limitu

Przezabawna i sensacyjna komedia reżysera "Boskiego Chilloutu" z doborową obsadą. W rolach głównych: Danny McBride, James Franco i Natalie Portman, którzy zadbają o to abyśmy poczuli się upaleni i wszechpotężni.  Dwóch niesamowitych królewiczów – próżny, palący zioło Thadeous (McBride) oraz szlachetny Fabious (Franco) – dołącza się do nieuchwytnej wojowniczki (Portman), której celem jest uwolnienie królewny z rąk okrutnego czarownika. W drodze do celu bohaterowie stawiają czoła straszliwym kreaturom i zdradzieckim rycerzom, wszystko podczas sprośnej podróży wypełnionej materiałem zbyt skandalicznym dla kin.

Liczba wyświetleń: 361
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 36
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wasza wysokość z roku 2011 (tytuł oryginalny: Your Highness). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wasza wysokość online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.46 / 6 przez 36 użytkowników. Film Wasza wysokość 2011 został oglądnięty 361 razy. Oglądaj film Wasza wysokość teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wasza wysokość online, wasza wysokość 2011 ekino, wasza wysokość cda online, wasza wysokość zalukaj, wasza wysokość openload, wasza wysokość vshare, wasza wysokość 2011 z lektorem, wasza wysokość z napisami, wasza wysokość 2011 po Polsku, wasza wysokość 2011 hd.


Komentarze do filmu Wasza wysokość 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.