Wampiry online
Data dodania: 13/04/2018 16:05
Opis filmu: Wampiry online bez limitu

XVIII wiek. Caryca Elżbieta wysyła swojego chrześniaka Andrieja (Konstantin Kriukow) do klasztoru w nawiedzonej górskiej okolicy Karpat, by odszukał i sprowadził z powrotem do Petersburga na dwór przebywającego tam na wygnaniu jej byłego spowiednika (Michaił Porieczenkow) posiadającego tajemną wiedzę. Na miejscu Andriej jest świadkiem niesamowitych i przerażających zjawisk, których jego racjonalny umysł nie jest w stanie w żaden sposób wytłumaczyć. Spotyka tam także piękną dziewczynę, w której szybko się zakochuje. Zagraża jej ogromne niebezpieczeństwo. Andriej będzie musiał zmierzyć się z nadprzyrodzonym złem, by ocalić ukochaną. Film na podstawie opowiadania Aleksieja Tołstoja "Rodzina wilkołaka".

Liczba wyświetleń: 15
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Wampiry z roku 2017 (tytuł oryginalny: Vurdalaki). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Wampiry online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Wampiry 2017 został oglądnięty 15 razy. Oglądaj film Wampiry teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film wampiry online, wampiry 2017 ekino, wampiry cda online, wampiry zalukaj, wampiry openload, wampiry vshare, wampiry 2017 z lektorem, wampiry z napisami, wampiry 2017 po Polsku, wampiry 2017 hd.


Komentarze do filmu Wampiry 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.