Walkabout online
Data dodania: 21/01/2016 07:54
Opis filmu: Walkabout online bez limitu

Dwoje dzieci, brat i jego starsza siostra, wyruszają z ojcem na pustynię urządzić piknik. W pewnym momencie ojciec odstrasza strzałami dzieci, po czym podpala samochód i popełnia samobójstwo. Rodzeństwo z dala od cywilizacji próbuje przetrwać. Spotykają młodego Aborygena, który wyruszył na samotną wędrówkę (tytułowe "walkabout"). Mimo barier komunikacyjnych zaprzyjaźniają się z nim. W dzieciach zachodzą coraz większe zmiany. Zaczynają przejmować "dziki" styl życia, zapominając o cywilizowanym świecie.

Liczba wyświetleń: 324
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 32
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Walkabout z roku 1971. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Walkabout online znajduje się w kategoriach: Dramat, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.36 / 6 przez 32 użytkowników. Film Walkabout 1971 został oglądnięty 324 razy. Oglądaj film Walkabout teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film walkabout online, walkabout 1971 ekino, walkabout cda online, walkabout zalukaj, walkabout openload, walkabout vshare, walkabout 1971 z lektorem, walkabout z napisami, walkabout 1971 po Polsku, walkabout 1971 hd.


Komentarze do filmu Walkabout 1971 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.