W stronę słońca online
Data dodania: 12/01/2016 16:42
Opis filmu: W stronę słońca online bez limitu

Tak zdumiewająco oryginalnej produkcji filmowej jeszcze nie widziałeś! Przełamujący schematy reżyser takich kultowych filmów jak Trainspotting i 28 dni później stworzył kolejny niezwykły obraz. Przed Tobą W stronę słońca, niepokojąca wizja naszej przyszłości. Jest rok 2057, słońce zaczyna gwałtownie gasnąć, ludzkości grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Jedyną nadzieją planety jest ekspedycja, która ładunkiem nuklearnym ponownie obudzi kulę ognia. Ośmiu mężczyzn i jedna kobieta wyruszają w krucjatę o przetrwanie miliardów istnień. Poza zasięgiem radiowym ich misja zaczyna nabierać całkiem nowego znaczenia i ujawnia liczne sekrety. Zaskakujące momenty, zmieniające kierunek akcji i niewiarygodnie mocne alternatywne zakończenie sprawią, że tej podróży w przyszłość długo nie zapomnisz! [opis dystrybutora]

Liczba wyświetleń: 170
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 15
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online W stronę słońca z roku 2007 (tytuł oryginalny: Sunshine). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film W stronę słońca online znajduje się w kategoriach: Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.53 / 6 przez 15 użytkowników. Film W stronę słońca 2007 został oglądnięty 170 razy. Oglądaj film W stronę słońca teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film w stronę słońca online, w stronę słońca 2007 ekino, w stronę słońca cda online, w stronę słońca zalukaj, w stronę słońca openload, w stronę słońca vshare, w stronę słońca 2007 z lektorem, w stronę słońca z napisami, w stronę słońca 2007 po Polsku, w stronę słońca 2007 hd.


Komentarze do filmu W stronę słońca 2007 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.