W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju online
Data dodania: 21/01/2016 11:09
Opis filmu: W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju online bez limitu

Clark Griswold (Chevy Chase) postanawia zorganizować piękne święta całej rodzinie. Przyłączają się do nich jego rodzice i teściowie. Wydawałoby się, że te święta będą szczególne. I były. Ale z powodu licznych wpadek. Pięknie przyozdobiony dom nie chciał się świecić, pojawił się brat Clarka, choinka była za duża, zabrakło premii z zakładu pracy. To tylko część katastrof, jakie nawiedziły dom bohatera. A to dopiero początek kłopotów...

Liczba wyświetleń: 352
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 14
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju z roku 1989 (tytuł oryginalny: Christmas Vacation). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.98 / 6 przez 14 użytkowników. Film W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju 1989 został oglądnięty 352 razy. Oglądaj film W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju online, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju 1989 ekino, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju cda online, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju zalukaj, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju openload, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju vshare, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju 1989 z lektorem, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju z napisami, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju 1989 po Polsku, w krzywym zwierciadle: witaj, święty mikołaju 1989 hd.


Komentarze do filmu W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.