W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 online
Data dodania: 21/01/2016 11:54
Opis filmu: W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 online bez limitu

Eddie Griswold (Randy Quaid), wyjątkowy nieudacznik na kilka dni przed Świętami zostaje wyrzucony z pracy. Jednak w ramach rekompensaty zostaje wysłany wraz z rodziną na małe wakacje na słoneczne Hawaje. Podczas spokojnej wycieczki łodzią rozbijają się na jednej z okolicznych, niezamieszkałych wysp. Mimo niezbyt sprzyjających okoliczności, Griswoldowie postanawiają spędzić Święta tak, jakby byli we własnym w domu - z choinką, świątecznym stołem i prezentami.

Liczba wyświetleń: 223
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 z roku 2003 (tytuł oryginalny: Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2 / 6 przez 22 użytkowników. Film W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 2003 został oglądnięty 223 razy. Oglądaj film W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 online, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 2003 ekino, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 cda online, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 zalukaj, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 openload, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 vshare, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 2003 z lektorem, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 z napisami, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 2003 po Polsku, w krzywym zwierciadle: witaj święty mikołaju 2 2003 hd.


Komentarze do filmu W krzywym zwierciadle: Witaj święty Mikołaju 2 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.