Vincent i Roxxy online
Data dodania: 15/07/2017 04:05
Opis filmu: Vincent i Roxxy online bez limitu

Vincent (Emile Hirsch) jest zbuntowanym samotnikiem z małego miasteczka, pragnącym uciec od kryminalnej przeszłości. Pewnego dnia ratuje nie stroniącą od kłopotów Roxxy (Zoë Kravitz) przed gwałtownym atakiem dealera narkotyków. Z obawy przed konsekwencjami proponuje dziewczynie schronienie w rodzinnych stronach. Zmuszeni do życia w ukryciu niespodziewanie zakochują się w sobie, lecz ich spokój nie potrwa długo. Wkrótce dotkliwie przekonają się, że od przeszłości nie ma ucieczki.

Liczba wyświetleń: 22
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Vincent i Roxxy z roku 2016 (tytuł oryginalny: Vincent-N-Roxxy). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Vincent i Roxxy online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Vincent i Roxxy 2016 został oglądnięty 22 razy. Oglądaj film Vincent i Roxxy teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film vincent i roxxy online, vincent i roxxy 2016 ekino, vincent i roxxy cda online, vincent i roxxy zalukaj, vincent i roxxy openload, vincent i roxxy vshare, vincent i roxxy 2016 z lektorem, vincent i roxxy z napisami, vincent i roxxy 2016 po Polsku, vincent i roxxy 2016 hd.


Komentarze do filmu Vincent i Roxxy 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.