Utonięcie online
Data dodania: 04/09/2017 10:05
Opis filmu: Utonięcie online bez limitu

Tom Seymour, psycholog kryminalny, jest z żoną na przechadzce. Kiedy widzi skaczącego do lodowatej rzeki człowieka, bez wahania wskakuje za nim na ratunek. Okazuje się, że to Danny Miller, ten sam młody mężczyzna, którego 12 lat wcześniej psychologiczna opinia Toma pomogła umieścić w więzieniu za zabójstwo. Kiedy Danny podejrzanie często pojawia się w pobliżu miasta i nawiązuje znajomość z żoną Toma, ten zaczyna mieć dziwne przeczucia...

Liczba wyświetleń: 20
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Utonięcie z roku 2016 (tytuł oryginalny: The Drowning). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Utonięcie online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Utonięcie 2016 został oglądnięty 20 razy. Oglądaj film Utonięcie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film utonięcie online, utonięcie 2016 ekino, utonięcie cda online, utonięcie zalukaj, utonięcie openload, utonięcie vshare, utonięcie 2016 z lektorem, utonięcie z napisami, utonięcie 2016 po Polsku, utonięcie 2016 hd.


Komentarze do filmu Utonięcie 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.