Ucieczka McKenzie online
Data dodania: 21/01/2016 02:55
Opis filmu: Ucieczka McKenzie online bez limitu

Brian Keith przewodzi doborowej, międzynarodowej obsadzie w tym przejmującym i mocnym dramacie z czasów II Wojny Światowej, pełnym akcji i napięcia, ukazującym prawdziwe oblicze wojny. Keith występuje w roli Kapitana Jacka Connora, bezczelnego, twardego Irlandczyka, który ma przprowadzić śledztwo w sprawie podejrzenia, że grupa niemieckich jeńców wojennych pod przewodnictwem charyzmatycznego Kapitana Schleuttera (Helmut Griem) przygotowuje się do ucieczki. Naczelnik obozu (Ian Hendry) nie jest w stanie ich powstrzymać, ale Connor wykorzystując swe niecodzienne podejście do sprawy rozwiązuje problem... ale tylko na chwilę. W wyścigu z czasem i pokonując rosnącą z dnia na dzień niechęć Naczelnika, Connor przechodzi sam siebie w stosowaniu niekonwencjonalnych metod, które w efekcie prowadzą do odkrycia planu tak śmiałego, że Connor albo stanie się bohaterem, albo udowodni, że popełnił największą pomyłkę w swej karierze. [opis dystrybutora]

Liczba wyświetleń: 350
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 92
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Ucieczka McKenzie z roku 1970 (tytuł oryginalny: The McKenzie Break 1/2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ucieczka McKenzie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.18 / 6 przez 92 użytkowników. Film Ucieczka McKenzie 1970 został oglądnięty 350 razy. Oglądaj film Ucieczka McKenzie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ucieczka mckenzie online, ucieczka mckenzie 1970 ekino, ucieczka mckenzie cda online, ucieczka mckenzie zalukaj, ucieczka mckenzie openload, ucieczka mckenzie vshare, ucieczka mckenzie 1970 z lektorem, ucieczka mckenzie z napisami, ucieczka mckenzie 1970 po Polsku, ucieczka mckenzie 1970 hd.


Komentarze do filmu Ucieczka McKenzie 1970 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.