Truposz online
Data dodania: 21/01/2016 07:12
Opis filmu: Truposz online bez limitu

Jest druga połowa dziewiętnastego wieku. William Blake podąża w kierunku najdalej położonego posterunku na wschodniej granicy USA. Zagubiony i ciężko ranny napotyka przedziwnego, wyjętego spod prawa Indianina imieniem "Nobody". Ze względu na zbieżność imion jest on przekonany, że spotkał jednego z nieżyjących członków brytyjskiego "Stowarzyszenia Umarłych Poetów". Czas płynie, a Blake z pomocą Indianina przeżywa wzloty i upadki. Wbrew własnej naturze, okoliczności zmieniają go w zaszczutego banitę, w mordercę, w człowieka, którego cielesna powłoka powoli przestaje istnieć. Ciśnięty pomiędzy okropieństwa i chaos otaczającej go rzeczywistości, szeroko otwartymi oczami obserwuje kruchość określającą zakres istnienia.

Liczba wyświetleń: 442
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Truposz z roku 1995 (tytuł oryginalny: Dead Man). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Truposz online znajduje się w kategoriach: Dramat, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.82 / 6 przez 44 użytkowników. Film Truposz 1995 został oglądnięty 442 razy. Oglądaj film Truposz teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film truposz online, truposz 1995 ekino, truposz cda online, truposz zalukaj, truposz openload, truposz vshare, truposz 1995 z lektorem, truposz z napisami, truposz 1995 po Polsku, truposz 1995 hd.


Komentarze do filmu Truposz 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.