Trup jak Ja online
Data dodania: 21/01/2016 09:47
Opis filmu: Trup jak Ja online bez limitu

W życiu każdego następują czasem zmiany... w życiu po życiu również. George (Ellen Muth) jest żniwiarzem już od pięciu lat i czas zmian właśnie nastał. Rube odszedł zostawiając swoich podwładnych nowemu szefowi. Pod "panowaniem" Camerona (Henry Ian Cusick) cała czwórka szybko zapomina o zasadach i oddaje się prostym ludzkim przyjemnościom. Niestety, dość szybko będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami swej lekkomyślności...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 118
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 12
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Trup jak Ja z roku 2009 (tytuł oryginalny: Dead Like Me: Life After Death). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Trup jak Ja online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.37 / 6 przez 12 użytkowników. Film Trup jak Ja 2009 został oglądnięty 118 razy. Oglądaj film Trup jak Ja teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film trup jak ja online, trup jak ja 2009 ekino, trup jak ja cda online, trup jak ja zalukaj, trup jak ja openload, trup jak ja vshare, trup jak ja 2009 z lektorem, trup jak ja z napisami, trup jak ja 2009 po Polsku, trup jak ja 2009 hd.


Komentarze do filmu Trup jak Ja 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.