Trudny klient online
Data dodania: 21/01/2016 11:58
Opis filmu: Trudny klient online bez limitu

Prawnik Dave jest o krok od zrealizowania swojego zawodowego marzenia. Jest tylko jeden szkopuł: w wyniku nieporozumienia przedstawiciele firmy, którą ma reprezentować, są przekonani że Dave jest gejem i z pewnych względów bardzo im to odpowiada. Dla dobra kariery Dave postanawia nie wyprowadzać nikogo z błędu. Jednak nie jest łatwo grać rolę geja, zwłaszcza kiedy jedna z prawniczek jest byłą dziewczyną, która zna Dave'a, a na dodatek w okolicy pojawia się śliczna Lucy...

Liczba wyświetleń: 447
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Trudny klient z roku 2005 (tytuł oryginalny: Partner(s)). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Trudny klient online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.68 / 6 przez 45 użytkowników. Film Trudny klient 2005 został oglądnięty 447 razy. Oglądaj film Trudny klient teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film trudny klient online, trudny klient 2005 ekino, trudny klient cda online, trudny klient zalukaj, trudny klient openload, trudny klient vshare, trudny klient 2005 z lektorem, trudny klient z napisami, trudny klient 2005 po Polsku, trudny klient 2005 hd.


Komentarze do filmu Trudny klient 2005 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.