Triszna. Pragnienie miłości online
Data dodania: 21/01/2016 07:57
Opis filmu: Triszna. Pragnienie miłości online bez limitu

Film Trishna opowiada historię kobiety, której życie jest niszczone przez zarówno miłość jak i zbiegi okoliczności. Mieszkająca w nowoczesnym Radżastanie, Trishna (w tej roli Freida Pinto) pewnego dnia spotyka bogatego, młodego brytyjskiego biznesmena Jay`a Singha (Riz Ahmed), który przybył do Indii, aby pracować u ojca branży hotelarskiej. Po wypadku, w którym Trishna zniszczyła jeepa należącego do jej ojca, kobieta zmuszona jest pójść do pracy, by odpracować stratę. Trafia do firmy Jay`a i wkrótce para zakochuje się w sobie. Pomimo swoich uczuć względem siebie, nie mogą uciec od presji społeczności wiejskiej. Trishna jest rozdarta między tradycyjnym życiem rodzinnym, a marzeniami i ambicją.

Liczba wyświetleń: 275
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 26
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Triszna. Pragnienie miłości z roku 2011 (tytuł oryginalny: Trishna). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Triszna. Pragnienie miłości online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.46 / 6 przez 26 użytkowników. Film Triszna. Pragnienie miłości 2011 został oglądnięty 275 razy. Oglądaj film Triszna. Pragnienie miłości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film triszna. pragnienie miłości online, triszna. pragnienie miłości 2011 ekino, triszna. pragnienie miłości cda online, triszna. pragnienie miłości zalukaj, triszna. pragnienie miłości openload, triszna. pragnienie miłości vshare, triszna. pragnienie miłości 2011 z lektorem, triszna. pragnienie miłości z napisami, triszna. pragnienie miłości 2011 po Polsku, triszna. pragnienie miłości 2011 hd.


Komentarze do filmu Triszna. Pragnienie miłości 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.